סולר לתחבורה

חשוב לדעת לבחור חברה לאספקת סולר לתחבורה כי דרוש תקנות מחמירות של המשרד להגנת הסביבה, משרד התחבורה ועוד גופים רשמיים. חברתנו מספקת את סולר התחבורה רק עם מכליות דלק תקניות ומאושרות ועם נהגים מקצועיים הנושאים את מלוא האישורים הנדרשים.
מה חשוב לבחור לפני שמזמינים סולר תחבורה ?

עמידה בלוח זמנים

על החברה לעמוד בלוח הזמנים שאליו התחייבה לצורך אספקת סולר. עמידה בלוחות הזמנים היא ערך עליון בשירותי אספקת דלק .

אספקה מבתי הזיקוק

החברה חייבת להיות משווקת מורשית ובעלת כל האישורים הנדרשים לאספקת דלק וכמובן שהחברה תרכוש את הדלק ממסופי הדלק הרשמיים ולכן צריך לבחור בחברה המספקת את הדלקים ישירות מהמסופים המורשים כך ניתן להיות בטוחים ולמנוע תקלות מיותרות.

חיסכון בעלויות

הדבר הכי חשוב הוא להפוך אגורות להרבה כסף בשנה ולכן אפשר לחסוך מאות אלפי שקלים בשנה על דלק לתחבורה ולתעשייה.ולכן צריך לבחור בחברה הוגנת ואמינה אשר מספקת ללקוחותיה מידע אמין וגלוי לביצוע הזמנה נכונה. נציגי חברתנו מספקים ייעוץ בהבנת שוק הדלק ובחיסכון גדול בעלויות שוטפות.

חשוב לזכור סולר הוא מוצר חיוני עבור רבים בענפי התחבורה והתעשייה ואספקתו חייבת להתבצע על ידי חברה מקצועית ומורשית בלבד.
סולר לתחבורה – קפיטל אנרג'י

כחלק מהתחום חברתנו מספקת סולר לתחבורה , ולכן התאמנו את חברתנו לכך שתעמוד בכל הסטנדרטים הנדרשים ומעבר, וכל זאת על מנת שלקוחותינו יקבלו את השירות הטוב ביותר, ובדגש על לוחות זמנים,ומחירים אטרקטיביים , אספקת הדלק מתבצעת תמיד ישירות מהמסופים המורשים. ולכן בכל עת ניתן לדרוש מהנהג להציג תעודת העמסה עם הכמות המוזמנת. המכליות שלנו מצוידות במחשוב דיגיטלי וכל הנהגים שלנו עברו הכשרה מטעם משרד התחבורה ואיכות הסביבה.