נוזלי בעירה

סולר לבניין בפריסה ארצית

מה הבדל בין שירותי אספקת סולר באזורים שונים בארץ? למה כדאי להזמין את הסולר מחברה שמספקת שירות בפריסה ארצית? איזה סוג של סולר אפשר להזמין לבניין?

ענף הבנייה בישראל נחשב דינאמי ותזזיתי. הסיבה העיקרית לכך קשורה למחירי הנדל"ן, שמחייבים את הקבלנים לעבוד מהר ובמקביל לעמוד בסטנדרטים מסוימים של בטיחות. כמו כן, תקנים חדשים של משרד האוצר ומשרד הבינוי והשיכון משפיעים גם הם על קצב הבנייה ועל הענף כולו. עם זאת, יש דברים שלא משתנים מצפון ועד דרום ואחד מהם הוא הצורך הקריטי של קבלנים באספקת סולר.

הבניין שלך בידיים טובות

בחברת קפיטל אנרג'י משתמשים בניסיון של מעל 10 שנים בשביל להביא אליך את הדלקים הכי טובים בארץ. אנו משווקים סולר להסקה, סולר תחבורה ונפט לחימום ובלחיצת כפתור אחת נוכל להביא אליך גם סולר לבניין. לא משנה איפה הפרויקט שלך נמצא – לנו יש את המערך הלוגיסטי שיספק עבורך מענה מהיר ומקצועי.

הבדל בין שירותי אספקת סולר

הבעיה העיקרית שעמה מתמודדים קבלנים שזקוקים לשירותי אספקת סולר נובעת מחוסר הבנה של ההבדלים בין אזורים שונים בארץ. קודם כל, צריך לקחת בחשבון שבתי הזיקוק הגדולים נמצאים בחיפה ובאשדוד ולא במרכז. המשמעות בפועל היא שקבלנים במרכז שזקוקים לתוצרי הנפט לא תמיד יכולים לתאם את אספקם ישירות מול בתי הזיקוק. חוץ מזה, הנגישות התחבורתית בצפון ובדרום שונה מאשר במרכז ולכן גם שירותי אספקת סולר לבניין מושפעים ממנה.

פתרונות שינוע לאספקה בטיחותית

הפתרון עבור קבלני בניין שזקוקים לסולר הוא להציב את הבטיחות בראש סדר העדיפויות. בעזרת אספקה בטיחותית של סולר ניתן לדאוג שהפרויקט לא ייפגע ושזמני הביצוע לא יתעכבו. כמו כן, ניתן לשפר את הבטיחות מבחינת אספקת סולר לאתרי בנייה או לבניין קיימים באמצעות פתרונות שינוע מתקדמים. פתרונות אלו מבטיחים שהסולר יגיע במצב הצבירה האידיאלי לכל רחבי הארץ ובתוכם ניתן לאחסן את כל סוגי הנוזלים הנדרשים.

היתרונות של שירות בפריסה ארצית

עוד טיפ שרלוונטי לקבלני בניין הוא לתאם את שירותי אספקת הסולר מול חברה שממילא עושה זאת בפריסה ארצית. לחברה שעובדת בפריסה ארצית יש את הכלים, הניסיון והמיומנות הנדרשים בשביל להתמודד עם הדרישות של הקבלנים גם בהתראה קצרה. כמו כן, חברה שעובדת בפריסה ארצית פועלת 24 שעות ביממה וכך מאפשרת לקבלנים לקבל את הסולר בשעת חירום וללא עיכובים.

סוגי סולר לבניין

ההבדל העיקרי מבחינת סוגי סולר בא לידי ביטוי במאפיינים השונים של סולר תחבורה, סולר להסקה, ביו-דיזל ותחליפי סולר. סולר תחבורה יכול למשל לשמש להנעת ציוד כבד כמו טרקטורים ומשאיות, בעוד סולר להסקה יהיה רלוונטי בעיקר עבור אנשים פרטיים ובעלי בתים. לשם השוואה, תחליפי סולר הם בעלי איכות ירודה אך מחירם בהתאם ויש פרויקטים שבהם משתמשים בדלק מסוג ביו-דיזל מתוך שיקולים אקולוגיים.

התייעצות קבלנים עם אנשי מקצוע

גם קבלני הבניין המנוסים ביותר בישראל לא תמיד יודעים איך לבחור את הסולר שמתאים להם. כאן לא אמור להיות מקום לפשרות, כי האיכות וזמני האספקה של סולר לבניין משפיעים באופן דרמטי על הפרויקט כולו. חוץ מזה, אין סיבה שקבלני בניין יקבלו החלטות כאלה לבד