מילוי נפט ואחסנתו בעסקים

מילוי נפט ואחסנתו בעסקים

מה קובעות תקנות רישוי עסקים בכל הנוגע לאחסנת נפט? איך כדאי לבעלי עסקים לתאם שירותי מילוי נפט? מהם כללי הבטיחות שעליהם צריך להקפיד?

תקנות רישוי עסקים בישראל חלות על כל בעלי רישיון להפעלת עסק, אנשים שבהשגחתם העסק פועל וכאלה שרשומים כבעלים או כמחזיקים בנכס שבו מצוי העסק. רוב התקנות מתייחסות להפעלה שוטפת של העסק, אך יש פרקים שמוקדשים לנושא של אחסנת נפט. היכרות עם הכללים הללו חשובה עבור בעלי עסקים שמשתמשים בנפט והיא יכולה גם לסייע למי שזקוק לשירותי אספקת מילוי נפט קבועים.

עם הנפט שלנו העסק שלך בידיים טובות

בחברת קפיטל אנרג'י מחזיקים בניסיון של מעל 10 שנים בשירות לבעלי עסקים, חברות וארגונים. עם הנפט שלנו העסק שלך בידיים טובות, כי אנחנו מציבים את הבטיחות בראש סדר העדיפויות. לרשותנו צי משאיות משוכלל ואנו מספקים שירותי מילוי נפט רק לפי התקנות. בהשארת פרטים באתר נוכל לעמוד גם לרשותך בהתראה קצרה ובמשך 24 שעות ביממה.

מילוי נפט לחימום

רוב בתי העסק הגדולים בישראל משתמשים בנפט לצרכי חימום. אספקת נפט מאפשרת לבעלי עסקים לחסוך בהוצאות על חימום שטח העבודה, אולם התצוגה או אזור הפעילות המרכזי ועדיין לחסוך בהוצאות. עם זאת, כמובן שבעלי עסקים זקוקים לשירותי מילוי קבועים של נפט בדיוק כמו אנשים פרטיים. מצד שני, תקנות הרישוי מגבילות את בעלי העסקים בכל הנוגע לאחסנת הנפט ומחייבות מעורבות של גורם חיצוני.

מילוי לפי נקודות הסיכון

הסעיף הרלוונטי ביותר בתקנות רישוי עסקים שמתייחסות לנפט הוא זה שקובע כיצד לבצע את המילוי. לפי הסעיף הזה, יש נקודות סיכון מסוימות שמהן צריך להיזהר כאשר מבצעים את המילוי. נקודות הסיכון העיקריות כוללות למשל את פתחי היציאה של שסתומי שחרור לחץ, את השסתומים המוברגים על מכלים או צינורות ואת המשאבות, מדחסי הגז ומכלי הניקוז.

הארקה של מכלים ומערכות צינורות

עוד קובעות תקנות רישוי העסקים שיש לבצע הארקה במכלים ומערכת הצינורות שמשמשת למילוי רכב ולמילוי כלי קיבול אחרים. אמנם מערכות מן הסוג הזה קיימות רק בעסקים בענפי התעשייה או בתחנות דלק, אך כדאי להכיר את האופן שבו מתייחסות אליהן התקנות בשביל למנוע סיכונים מיותרים.

אחסנת נפט לשם מילוי קבוע

בעלי עסקים שמשתמשים בנפט באופן קבוע צריכים להקפיד על תקנות הרישוי גם בהקשר של אחסנה. לפי התקנות, אסור לאדם לאחסן נפט בחוות מכלים בכמות שעולה על זו שמאושרת על ידי המפקח האזורי – או שלא בהתאם לתנאים ולסייגים שנקבעו על ידו. בפועל, זה אומר שהרבה בעלי עסקים שמשתמשים בנפט באופן יום יומי לא יכולים לאחסן אותו בקרבת מקום.

הפתרון: שירותי מילוי נפט לעסקים

הפתרון הבטיחותי והטוב ביותר לאור תקנות רישוי עסקים הוא לתאם שירות קבוע של מילוי נפט. שירות מן הסוג הזה חוסך מבעלי עסקים את הצורך באחסנת נפט לשם מילוי קבוע, מה גם שהוא נרשם כהוצאה מוכרת לצרכי תשלום מיסים. מהבחינה הזו, העסקת חברה שתספק נפט עבור בעלי עסקים היא השיטה המתבקשת לשמירה על התקנות ולמניעת הטלת סנקציות מצד הרשויות.

הנפט הכי טוב כבר בדרך לעסק שלך

נציגי חברת קפיטל אנרגי' מבינים את החשיבות של תקנות רישוי עסקים עבורך. אנו משקיעים מאמצים, זמן וכסף בשמירה על ההנחיות ובקביעת כללי בטיחות מחמירים, וכעת מזמינים אותך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. אנו נתאם עבורך מילוי נפט – ונאחסן אותו בשבילך באופן המשתלם והטוב ביותר.

 

תמיכה ואספקת מיכלים

אספקת מיכלים/צוברים/תמיכה טכנית/שירות קפיטל אנרג'י מביאים את תחנת הדלק עד אליכם .חברתנו מספקת מגוון רחב של שירותים בכל הארץ. חלק הרחב משירותינו הוא אספקה והתאמה

קרא עוד »

הקמת תחנות דלק

חברת קפיטל אנרג'י מספקת שירותי הקמת תחנות דלק פנימיות וזעירותעבור קיבוצים, מושבים , מרכזים מסחריים , מפעלים, מוסדות ועוד. התדלוק העצמי יכול להתבצע בכמה אפשרויות

קרא עוד »
התחל בשיחה
צריך עזרה?
היי,
כיצד נוכל לסייע לך?
דילוג לתוכן