אספקת סולר

סולר מיוצר על ידי נפט שמטרתו העיקרית היא עבור מנועי דיזל. אמנם מנועי הדיזל נמצאים גם ברכבים פרטיים במשאיות ועוד. אך רוב הכלים שממונעים בעזרת סולר הם כלים מסחריים גדולים כדוגמת אוטובוסים, משאיות כלים כבדים , וסוגים שונים של רכבי עבודה.

אם כן, ניתן להבין כי סולר תחבורה , נפוץ בעיקר במגזר התעשייתי והעסקי. וכל זאת כי מנועי הדיזל ידועים כחסכוניים מאוד בגלל צריכת הדלק הנמוכה שלהם. על כן רכבי עבודה הנדרשים לשימוש רב בדלק כמו גם רכבים אשר נוסעים מרחקים גדולים במיוחד מוצאים את רכבי הדיזל כפתרון משתלם ויעיל במיוחד. 

מי צורך סולר לתחבורה: קהל הלקוחות העסקי שצורך סולר לתחבורה הוא: בתי מלון,חברות תובלה והסעות , חקלאים, בריכות שחייה, חימום ביתי והסקה , קבלני עפר ותשתיות , גנרטורים , סולר לבניינים מרכזי ספורט ומפעלי תעשייה. 

כשרוכשים סולר לתחבורה הכי חשוב לוודא כי הסולר נרכש ממשווק מורשה ומוכר אשר ברשותה כל התעודות והאישורים. העדיפות הראשונה בבחירת ספק דלק היא לבחור במשווק דלקים מנוסה אשר הוא משווק מורשה של יצרני ויבואני דלקים מוכרים וגדולים. מעבר לכך והכי חשוב זה שרות ואמינות כי בוודאי שאינכם יכולים להיתקע, ולו לא לרגע אחד ללא דלק, על כן חשוב לוודא כי החברה שבחרתם שתתן לכם שירות יכולה לספק את הסולר תוך זמן קצר ועם מחיר סולר הוגן ומהמשתלמים בשוק.

אם אתם זקוקים לסולר לתחבורה עבור כל מטרה שהיא נשמח לעמוד לשירותכם, חברת אספקת הדלקים המובילה בישראל – קפיטל אנרג'י, חברתנו ידועה במערך שירות מתקדם אשר ערוך לספק מענה מהיר וכן שירות איכותי ומקצועי לכל לקוחותינו.