אספקת נפט

נפט לקמין

נפט לקמין יגיע אליך במהירות הגבוהה ביותר כי אצלנו כל לקוח הוא לקוח מיוחד. כל מה שעליך לעשות הוא להתקשר ולפתוח הזמנה ממש כעת. אנו מספקים את הנפט על בסיס צי משאיות מאובטח ובעזרתנו ניתן לקבל נפט לבית במחירים מפתיעים. יתרה מזאת, אנו פועלים על בסיס התחייבות ברורה לספק דלק מעולה לשימוש בקמין או במערכות הסקה אחרות.

נפט לחימום

חימום ביתי עם סולר הסקה בריא לך ולמשפחה. הבית כל החורף, 24 שעות ביממה ו-6 ימים בשבוע בלי להרגיש פערי טמפרטורות בין החדרים. נשמח להביא עד אליך את המשאבים בהתראה קצרה – וביכולתנו לתאם מולך גם אספקה שוטפת וקבועה.

 
 

מספקים לך שירות מכל הלב קפיטל אנרג'י יכולים לרכז עבורך מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת. מטרתנו היא לחסוך לך זמן וכסף, אך אנו לא מתפשרים על איכות הנפט והדלקים. כמו כן, אנו גאים להפעיל מערך לוגיסטי על בסיס פתרונות שינוע מובילים ובטיחותיים. נציגינו זמינים עבורך 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע לכל שאלה ואנו מתחייבים להרכיב לך הצעת מחיר בהתאמה אישית. 

מהו מגדל זיקוק? אספקת נפט היא למעשה השלב האחרון בשרשרת הזיקוק והשימוש באחד מחומרי הגלם החשובים ביותר בעולם המודרני. עוד קודם לכן, את הנפט הגולמי מזקקים במגדל זיקוק ובשביל זה צריך גם לחמם אותו.

חימום של הנפט מאפשר זיקוק בטמפרטורה מבוקרת ובהשפעת החום מתאדים רוב החומרים עד שהם הופכים לגזים. כתוצאה מכך, התערובת של הנוזלים והגזים מוזרמת למגדל הזיקוק ונאספים ממנו. החומרים שאותם אפשר להפיק במגדל זיקוק כל חומר שמתחמם בתוך מגדל זיקוק מתעבה בגובה שונה. כך למשל החומרים הקלים כמו גז בישול ובנזין מתעבים בראש המגדל, בעוד שבמרכזו מתעבים חומרים בעלי משקל בינוני ובהם קרוסין וסולר.

לשם השוואה, החומרים הכי כבדים במגדל כמו המזוט יוצאים קרוב לתחתית ובאזור החם ביותר שיש בו. כך מפרידים בפועל בין הנפט הגולמי לבין החומרים שמרכיבים אותו. כמו כן, חלק מהחומרים משמשים בעצמם חומרי גלם לייצור מוצרים אחרים.

הרגישות של אספקת נפט כפי שאפשר להבין מתהליך הזיקוק, יש חשיבות רבה לאופן שבו מספקים את הנפט למוסדות תעשייתיים או ציבוריים. השינוע של אספקת נפט קובע באיזה מצב צבירה הוא יגיע ועד כמה הוא יהיה איכותי. אספקה מהירה, בטיחותית ונכונה של הנפט תאפשר להפיק ממנה כמות גדולה יותר של תוצרים. לעומת זאת, אספקה שאינה מקצועית תגרום לבזבוז של חומרי גלם יקרים ועלולה להוריד לטמיון השקעה כספית גדולה.

אספקת נפט לבתי זיקוק כמובן שגם בתי הזיקוק עצמם זקוקים לשירותי אספקת נפט. בישראל יש בתי זיקוק בחיפה ובאשדוד בגלל הסמיכות לנמלי הים, ובמתקנים כאלה מבצעים מלבד זיקוק הנפט גם פעולות נוספות. מתוך בתי הזיקוק יוצאים לאחר מכן צינורות ארוכים שמזרימים את התוצרים מהצפון ועד הדרום ומאפשרים הפעלה מאסיבית של מכונות, מכשירים ומנגנונים.

אספקה לסקטור הפרטי לקוחות בסקטור הפרטי נעזרים בשירותי אספקה קבועים של נפט בעיקר לצרכי חימום. בעוד בתעשיות ומפעלים נעשה בו שימוש מאסיבי, בבתים פרטיים הדגש הוא על ניצול הבעירה האיטית של הנפט כחלק ממנגנוני הסקה. עם זאת, החשיבות של שינוע בטיחותי זהה גם עבור הסקטור הפרטי וגם עבור הסקטור הציבורי. במילים אחרות, לקוחות פרטיים צריכים לבדוק היטב מהיכן הנפט שלהם מגיע ובאיזה צורה זה קורה – בדיוק כמו לקוחות גדולים.

תמיכה ואספקת מיכלים

אספקת מיכלים/צוברים/תמיכה טכנית/שירות קפיטל אנרג'י מביאים את תחנת הדלק עד אליכם .חברתנו מספקת מגוון רחב של שירותים בכל הארץ. חלק הרחב משירותינו הוא אספקה והתאמה

קרא עוד »

הקמת תחנות דלק

חברת קפיטל אנרג'י מספקת שירותי הקמת תחנות דלק פנימיות וזעירותעבור קיבוצים, מושבים , מרכזים מסחריים , מפעלים, מוסדות ועוד. התדלוק העצמי יכול להתבצע בכמה אפשרויות

קרא עוד »
התחל בשיחה
צריך עזרה?
היי,
כיצד נוכל לסייע לך?
דילוג לתוכן